відгуки
Враження Ростислава від МЗШ
Режисер Олесь Санін про Міжнародну Зелену Школу
Відгуки про Очну Фізико-математичну сесію Наукового ліцею Чурюмова
17-27 січня 2022


Ірина Литвин, мати учня 6 кл., січень 2022:
"Син вже тиждень у таборі... Жодного дзвінка - це хороший знак.) А ось те, що він за місяць стурбовано перепитує: "Я ж точно поїду в табір?" - це вже серйозна заявка на вийнятковість табору.
Насправді, я дуже рада, що ми знайшли таку чудову школу з таким, не менш чудовим, фіз.-мат. табором. Для мене важливо, щоб середовище в якому дитина проводить більшу частину свого часу, було розвиваючим та підтримувало зацікавленість до процесу пізнання. Я дуже рада, що керівнику ліцею Ірині Ждановій, вдалось зібрати чудову команду запальних, професійних людей, що люблять свою роботу. Це просто щастя, коли бачиш живий інтерес до навчання у своєї дитини. Тут він отримує таких досвід, який не можливо знайти в межах загальноприйнятої школи. І це найбільш цінне! Це те, заради чого він з задоволенням біжить на заняття.
Хай щастить вам, Науковий Ліцей К. Чурюмова. І Дякую! )"

Олена Фелонюк, мати учня 5, 6 кл.:
"Если вы ищите нереальный опыт для своего ребёнка, высокий уровень специалистов, которые умеют влюбить и заинтересовать предметом, название которого ты не всегда можешь повторить,))) то вам сюда. Наблюдая со стороны за методами преподавания, уважение со стороны преподавателей, здоровым диалогам, где каждый имеет право на свою точку зрения, с которой считаются, невольно проводишь параллель с высшими учебными заведениями запада и просто получаешь удовольствие от того, как на глазах растёт и развивается твой ребёнок. Понимая все сложности связанные с трудностями современного школьного образования, могу сказать, что для нас Лицей и физмат сессии в Космаче - это очевидный выбор, где ребенок получает разностороннее образование, основы культуры и культурности и уникальные курсы (например инжениринг, ракетостроение), собранные в одном месте".

Ксенія Комінко, студентка НТУ "КПУ", асистентка викладача в Науковому ліцеї Чурюмова:
Цієї зими в перший раз побувала в Міжнародній зеленій школі. Хвилювання на вокзалі, хвилювання в потязі, воно переслідувало мене аж до самої школи… Але як тільки нога ступила в кімнату, то все стало на свої місця. Десять днів пролетіло непомітно. Чудові діти, яких так і хочеться приголубити. З ними всіма хочеться спілкуватися, грати, проводити разом час. Дуже вдячна за можливість побувати в такому місці. Дякую за атмосферу і за людей, які мене оточували. Подумки збираю речі на наступну сесію і сподіваюсь скоро повернутись.
27.01.2022

Ірина Мацай, тьютор Наукового ліцею Чурюмова
Сьогодні закінчується моє перебування в Міжнародній зеленій школі і я вже сумую за цим місцем… Перед поїздкою мені здавалось, що 10 діб це дуже довго, але в такому надзвичайному просторі цей час промайнув дуже швидко і непомітно. В мене були хвилювання, бо я ніколи до цього не працювала з дітьми настільки близько… Я думала: "То як же воно буде?" "Чи зможемо ми порозумітися?" Після першого дня всі ці думки зникли! Атмосфера школи підштовхнула кожного з нас познайомитись, налагодити відносини та наприкінці дуже сумувати, що потрібно роз'їхатись. Вірю в те, що ми ще приїдемо!
27.01.2022

Відгуки про табір розумного відпочинку
"Експерементуй і Даруй!"
05-12 січня 2022


Алла Стащенко, " Kryla Comunications"
Дякую за атмосферу, за енергію, за затишок, за стиль, за знання, за красу місцини та душу домівки, так, не школи, а домівки. Бо тут душа відпочиває і ти відчуваєш себе як вдома. Тут неймовірні люди! Як місцеві, так і компанія.
Але головна подяка за цінності, за цей креатив, поєднання природи та унікальних знань!
Щастя та нових вершин!
З повагою та вдячністю,
12.01.2022

Шульга Сергій
Приїхали до Зеленої школи у якості батьків, але з великим задоволенням брали участь у заняттях, коли згадалися наші захоплення, майже забуті, дізналися речей, які знали ще у свій час.
Буде ще про що думати, як розвинути отримані навички, що дочитати.
Дякуємо, що зацікавили багато у чому нашу дочку. І взагалі атмосфера неймовірна.
12.01.2022

Шульга Інна
Дуже щасливі перебуванню у МЗШ. Раді новим цікавим знайомствам, відкриттю своїх творчих сторін, теплому щирому спілкуванню та надзвичайно красивим краєвидам цього куточка України. Дякуємо і сподіваємося на нові зустрічі.
12.01.2022

Шатохіна Софія
У таборі під іменем Міжнародна зелена школа - це місце для розваг і навчання!!!!
12.01.2022

Кіданецька Вікторія, студентка Коломийського політехнічного фахового коледжу НУ "Львівська політехніка"
Міжнародна зелена школа - це місце сили. Кожного разу, коли я тут перебуваю - то ніби народжуюся знову. Дякую за таке місце, наповнене щасливою, позитивною енергією. І за людей, які тут бувають!
12.01.2022

Наталія Оверчук, мама постійної учасниці табору
Як каже Софійка : " Це БОМБЕЗНО !!!" За ці лічені дні ви стали великою сім'єю, коли б без підтримки один одного не створилися б такі чарівні миті незабутніх Різдвяних канікул в Зеленій школі. Велика праця організаторів та викладачів, які весь час були і є з вами поруч і які рухали вас до яскравих зірочок, увінчалася неповторними творіннями кожного з вас, що і було засвідчено ось цим прекрасним пирогом з філігранним написом: " МЗШ Різдвяна сесія 2022". Все це дуже зворушливо, цікаво і так необхідно в наш техногенний час. Нехай вам щастить творити і надалі, зберігаючи в своїх серцях вогники ваших зірочок, запалених саме тут. З повагою та любов'ю мама учасниці ❤️


Владислава, учасниця табору
Дуже класне місце, чудова атмосфера! Я була під час різдвяної сесії, тож ми ходили колядувати і в нас були цікаві тематичні заняття. Тут дуже гарна природа. Прекрасний табір!


Очна ФізМат сесія в Карпатах від Наукового ліцею Чурюмова

листопад 2021
Ірина Єгорченко, вчена-математик, викладачка математики на сесії

Чудове місце, навколо краса. Гарні умови, гарні люди. Навчання за технологіями GREEN STREAM.

Володимир, батько учениці 6кл.:
Дуже чудове місце. 10 чарівних днів. Природа файна, люди дуже приємні. Моя донька була тут на осінній сесії, за цей час вона закохалася в цю школу

Юлія, учасниця сесії
Я студентка Івано-Франківського коледжу РСіТ НУХТ дуже рада що попрацювала в Зелені Школі 10 днів у ролі кухаря мені було дуже приємно готувати для дітей це був мій перший такий досвід і надіюся не останній. Діти, викладачі, колектив, атмосфера все було дуже чудово. Дуже дякую всім за цих 10 днів і організаторам і всім хто брав участь ♥️


Більше світлин і відгуків про власний пансіон в Карпатах і Тренінговий центр для освітян на Google мапі пансіону тут


 
Made on
Tilda