З 26 лютого по 5 березня 2024 року пройшла чергова сесія для учнів ліцею та інших шкіл. Тема цієї сесії – фізико-хімічний практикум, складне простими словами на прикладі явищ природи у горах. Метою було закохати дітей в науку, щоб фізика, хімія, біологія, астрономія та математика більше не викликали стрес. На учасників чекали лабораторії просто неба, і в Чернівецькому університеті, посиденьки з друзями біля ватри та практичне навчання у горах серед шуму річок та водоспадів.
До програми зокрема входили наступні активності:
До програми зокрема входили наступні активності:
– Динаміка та гідродинаміка в природі
– Астрономічні спостереження
– Відвідування лабораторій Чернівецького університету
– Механіка, сила тяжіння, пружність в природі
– Дослідження хімічних явищ на прикладах побутових хімікатів і харчових продуктів
![🧪](https://static.tildacdn.com/tild3536-3965-4535-b539-626263393433/431230479_4492526774.jpeg)
![⚙](https://static.tildacdn.com/tild6136-3631-4832-b930-303638626634/431250012_4492528307.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3539-3634-4733-b739-653432393361/431223844_4492529407.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3734-3739-4633-b739-666164363866/431283482_4492538574.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6435-6433-4737-a161-663332643533/431548467_4492529807.jpeg)