Наш радіотехнічний гурток розширює географію. Сьогодні були на Факультеті радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем КНУТШ в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Тепер частину занять з радіотехніки ми будемо проводити в ReLab, креативному просторі для студентів на ВДНГ. Отож, приєднуйтесь до нашого гуртка. Заняття щосуботи. Починаємо паяти повербанк. Записатись на гурток +38 0 (67) 454 45 16 (WhatsApp, Viber)
![☎️](https://static.tildacdn.com/tild3566-6230-4563-b137-336331336463/434538641_3833887270.jpeg)
+