Новини

Науковий ліцей Чурюмова спільно з ГО "Фонд Відкрита політика" розробили іноваційну модель фундаментальної освіти ХХІ століття під час війни

Науковий ліцей Чурюмова спільно з ГО "Фонд Відкрита політика" розробили іноваційну модель фундаментальної освіти ХХІ століття під час війни. Ця модель була презентована Міністерству освіти і науки України (МОН) та Інституту модернізації змісту освіти (ІМЗО). Делегація працівників цього інституту відвідала Green Stream хаб Фонду "Відкрита політика" в укритті. Керівник Інституту, Євген Баженков, ознайомився з особливостями побудови архітектурного простору, технічного оснащення, з організацією волонтерської платформи "Оборона дітей України" яка працює в офісі Фонду "Відкрита політика" на вул Левандовська 5а

В результаті цих зустрічей, була досягнута домовленість, що команди Фонду і Ліцею підготують проект концепції інноваційної моделі і подадуть на розгляд вченої ради ІМЗО. Метою цієї концепції є : "Організувати фундаментальну освітуу XXI ст. під час війни, щоб допомогти учням середньої школи, батькам вирішити такі проблеми:
  • доступ до якісної фундаментальної фізмат освіти
  • отримання документів державного зразка
  • консультації на працюючий спільно з МОН гарячій лінії
  • соціалізація дітей в безпечних умовах без прив'язки до місця проживання;
за допомогою онлайн навчання у бомбосховищі та у співпраці з науковцями, митцями, стартаперами, школярами з різних країн світу.
26 жовтня було засідання вченої ради Інституту модернізації змісту освіти, на якій було презентовано модель і вона була схвалена.