Новини

Радіоелектроніка у весняному денному таборі у Києві у Green Stream Hub

Радіоелектроніка, компʼютерні системи, прикладна фізика - це те, що може бути цікавим і доступним не лише старшокласникам, а й школярам в 4-5 класі. Адже в багатьох є стрес вже від самих цих слів. В дітей цього страху нема. Але є нудьга в багатьох школах.
Тому Науковий ліцей Чурюмова продовжує організовувати екскурсії в лабораторії університетів. 28 березня ми були в лабораторіі-коворкнігу @ReLab. Тут студент може прийти із своєю ідеєю , отримати не лише менторську допомогу, а й обладнання, на якому створити і протестити свою модель .
Який звʼязок із школою ? Прямий! Бо саме вмотивовані, зацікавлені в інженерії школярі можуть стати студентами таких факультетів. На зустрічі з деканом Факультет радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем КНУТШ з Андрієм Нетребою , заступником декана з наукової роботи Наталія Башмакова, засновниця ліцею Iryna Zhdanova обговорили напрямки співпраці.
А школярі тим часом дізнавались
як працює станція вимірювання якості повітря. Як створюється модель 3D руки. Що таке термоусадка і як це зробити з паяльною станцією.
Про все це і багато іншого просто і доступно розповів і показав Андрій Антоненко , координатор студентського креативного простору “ReLab”.
Віримо, що тепер і школярі навчатимуться проектувати радіотехнічні моделі. Фізика стане не такою вже й страшною для батьків і дітей . Зруйнується стереотип «моя дитина гуманітарій, не потягне», а в школах буде меньше нудьги.
Запрошуємо на радіофізичний факультет і радіотехнічний гурток ! Деталі:
+38 0 (67) 454 45 16 (WhatsApp, Viber)
Дні відкритих дверей на факультеті : https://rex.knu.ua/category/dvd/