Новини

Вступна кампанія 2022 року: що потрібно знати випускникам, батькам та директорам шкіл

 
image
Що потрібно знати випускникам для вступу в українські університети, коледжі цьогоріч? Як отримати документи про освіту дітям, що виїхали закордон або перебувають на ТОТ? Як налагодити навчальний процес у 2022-23 роках? За ініціативи Наукового ліцею/пансіону “Міжнародна Зелена школа ім. Клима Чурюмова” разом з Міністерством освіти і науки України проведено вебінар на тему "Отримання державних документів про середню освіту - 2022: відповіді МОН".
Науковий ліцей Чурюмова продовжує волонтерську ініціативу «Оборона дітей України». Влітку ми започаткували серію вебінарів для освітян. 5 липня учасниками стали освітяни з Бахмута, Лимана, Покровська, Маріуполя, Сватово, Торецька, Добропілля, Дніпра, Інгульця, Бердянська, Краматорська, Тернополя, Києва багатьох сільських громад Донеччини, Луганщини. Загалом було зібрано більше 200 питань. Також представники Ліцею зробили підбірку документів МОН та надають доступ усім, хто його потребує. Ірина Жданова, співзасновниця Наукового ліцею ім. Клима Чурюмова, ГО "Фонд "Відкрита політика", координаторка Громадянської платформи з реформування наукової сфери в Україні, зауважила, що цього року можна вступати в університети, коледжі без паперових версій та навіть без додатків до свідоцтв про освіту. Абсолютно достатньо електронної версії свідоцтва, яка підтягується й до системи ЄДЕБО. Розповіла вона й що робити, якщо учень випускного класу ще досі не отримав свідоцтво навіть в електронному варіанті, та взагалі ще не склав ДПА чи ЗНО.Науковий ліцей Чурюмова за підтримки благодійної організації RocMaidan (США)  продовжує волонтерську ініціативу із забезпечення випускникам із зруйнованих або захоплених окупантами шкіл проходження річного оцінювання та отримання  державних документів про освіту на базі нашої онлайн школи. Отримано 87 заяв.  
В 2022-23 н.р. в Ліцеї буде 2 освітні програми, одна з яких спеціально для школярів, які знаходяться закордоном  або на ТОТ. Більше : https://sites.google.com/cigs.com.ua/vstup/home
Гаряча лінія Наукового ліцею ім. Клима Чурюмова з питань доступної освіти
для тих, хто знаходиться в Україні: 
+380 95 200 85 73 (Viber, WhatsApp,Telegram)
для тих, хто знаходиться за кордоном: 
+380 96 989 65 31 (Viber, WhatsApp,Telegram)
Урядова Гаряча лінія з питань освіти для ТОТ: 0 800 504 425
Пропонуємо до перегляду сюжет з нашого випускного вечора, який показали в ефірі всі національні телеканали під час телемарафону: ICTV, 1+1», Інтер, Суспільне та інші:  https://youtu.be/el8Nss_rKwU
Всіх, хто має бажання отримати посилання на відеозапис вебінару "Отримання державних документів про середню освіту - 2022: відповіді МОН", просимо надіслати нам запит за адресою info@cigs.com.ua.
Консультації освітян