Новини

Реєстрація на спецкурс “Спостережна астрономія” відкрито до 10 серпня 2022

Ночі у серпні - найкращі для астрономічних спостережень. Науковий ліцей Чурюмова запрошує школярів на серпневий спецкурс «Спостережна астрономія» в онлайн та оффлайн форматі

В програмі:

  1. Теоретичне заняття та  підготовка до спостереження метеорного потоку. Великі метеорні потоки, Персеїди, радіант, методика спостережень. 11 серпня.  1 год онлайн. 
  2. Спостереження Зоряного неба (зірок, cузір'їв, планет), в обсерваторії Лісники Кава брейк. Підготовчі спостереження з 22 до 23 год.  Спостереження Персеїд з 23 до 1 год. 19 серпня, 3 год онлайн +оффлайн для школярів, які можуть приїхати в Київ та в обсерваторію в Лісники (Київська обл.) .
  3. Опрацювання і обговорення наукових результатів спостереження Персеїд. Підготовка публікацій за умови успішних спостережень. 26 серпня , 1 год.


Автор спецкурсу - Олександр БАРАНСЬКИЙ –  викладач астрофізики Наукового ліцею Чурюмова, координатор Міжнародної астрономічної організації International Comet Quarterly в Україні, керівник секції «Астрономія» відділення МАН в м. Києві, старший науковий співробітник відділу природної флори Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України, нагороджений відзнакою "Відмінник столичної освіти", канд. біол. наук.

Олександр БАРАНСЬКИЙ очолює секцію “астрономія” від початку заснування Міжнародної зеленої школи в 2012 році. Він підготував плеяду переможців на міжнародних і Всеукраїнських олімпіадах. 

“Я  переконаний, що в кожній дитині є великий потенціал. Завдання педагога розкрити його. Це моє педагогічне кредо. В методиці навчання вважаю, що теорія викладання неодмінно повинна супроводжуватись практичною науково-дослідницькою роботою.  Надихаю учнів до наукової діяльності, завдяки чому багато з них стали фаховими науковцями, астрономами, фізиками, інженерами, програмістами і вже успішно працюють в зарубіжних і вітчизняних університетах та інститутах”, - Олександр Баранський.

Вартість:
Перше заняття - безкоштовно. 
Інші 2 заняття - 2000грн/оффлайн, 1000 грн/онлайн


Реєстація на спецкурс:  https://bit.ly/3BJEKrN  

Дедлайн  10 серпня 2022 до 24:00 (за Київським часом)