ПАНСІОН
«Міжнародна Зелена Школа ім. Клима Чурюмова» (МЗШ) у високогірному селі Космач заснована 2012 року громадською організацією Фонд «Відкрита політика» спільно з Київським природничо - науковим ліцеєм 145 та митцями. Це платформа для навчання школярів, апробації інновацій в освіті, підвищення кваліфікації вчителів, викладачів університетів та коледжів, управлінців, у тому числі зі Сходу.

Нині це власний пансіон Наукового ліцею ім. Клима Чурюмова для очних фізико-математичних сесій, таборів розумного відпочинку, оздоровлення школярів ліцею та їх родин, викладачів.

В МЗШ приїздять на навчання та відпочинок і діти та їх родини, вчителі з інших шкіл з різних регіонів.

На базі закладу апробовано Green STrEAM методики, які грунтуються на зелених цінностях, дослідно-орієнтованому навчанні та поєднують науку, технології, інженерію, математику і традиційне українське мистецтво.

За 10 років діяльності в Зеленій школі в Космачі пройшли навчання більше 5000 тисяч учасників, з них більше 700 освітян.

Приміщення МЗШ побудовано родиною Жданових як освітній простір 21 ст., що базується на традиціях гуцульської архітектури, екологічних підходах, а також інноваціях в організації шкіл Ізраїля, Франції, Литви. МЗШ обладнано 6 лініями оптоволоконного Інтернету. Інтер'єр прикрашають авторські роботи українських митців.

Зростаймо разом від екології душі – до екології Всесвіту!

стара версія сайту МЗШ

сайт Тренінгового Центру МЗШ
Ми у соціальних мережах: