Цінності
Історія створення, цінності, вчителі
Ірина Жданова, засновниця/директорка Наукового ліцею/пансіону "Міжнародна зелена школа ім. Клима Чурюмова"
Вчимо [сь] бути людиною, любити науку, космос, Україну, світ
Науковий ліцей/пансіон "Міжнародна зелена школа ім. Клима Чурюмова" - ліцензований природничо-науковий ліцей з поглибленим вивченням фізики, астрономії, математики, хімії, з авторськими методиками Green STREAM, які апробовані у власному пансіоні в Карпатах протягом 13 років для дітей з 1 класу.

Наші викладачі - провідні науковці, митці. За цінами занять із репетитором, ви отримуєте унікальний продукт - індивідуальні заняття з найкращими представниками української наукової та мистецької еліти, завдання яких - натренувати мислення і вміння самостійно будувати взаємозв'язки, а головне - сформувати цінності довіри, людяності, гідності.
Відверто про онлайн навчання під час війни 2023/24. 10 стереотипів, болі та рішення
Відкрита зустріч-діалог з Миколою Лисенком (митець та батько) та Іриною Ждановою (експертка з освіти та мама)
Ірина ЖДАНОВА, засновниця Наукового ліцею Чурюмова,
ГО "Фонд "Відкрита політика", координаторка Громадянської платформи з реформування наукової сфери в Україні,
канд. істор. наук


Наукомістка економіка, світ високих швидкостей вимагають вміння приймати нестандартні рішення в надзвичайних ситуаціях і, одночасно, тримати баланс. Традиційна фізмат освіта в Україні «закриває» лиш першу вимогу. Проте надмірні навантаження демотивують школярів, не залишають простору для власного хобі, а фізику, алгебру починають вивчати з 7го класу, тоді, коли вже важко захопити дитину відкриттям ДИВОвижного світу науки. Сьогодні стає все більш очевидною необхідність наукової освіти, сфокусованої на збереженні ментального здоров'я, цінностей. Початок вивчення науки має бути вчасним та без стресу.
Тому спільно з вченими, командами фізмат ліцеїв я ініціювала і проадвокувала спеціалізовану освіту наукового профілю в 2х нових законах України. Моя ідея - наукова освіта має базуватись на дослідно-орієнтованому підході і починатись з дитячого садочку.

Я вирішила створити перший в Україні приватний Науковий ліцей, в якому навчаються без стресу і нудоти. Вивчають фізику і методологію наукових досліджень з 5 класу за підручниками NASA, англомовними енциклопедіями, та ін. Математика поєднується з українським традиційним мистецтвом. Інженерія, астрономія, ораторське мистецтво і стартаперство включено в програму. Наші викладачі вчать насамперед думати, вмикати мозок, а не Google, розуміти взаємозв'язок між зорями на небі і біохімічними процесами в організмі людини.

Наша історія - це 10 років апробації власних авторських GREEN STREAM методик в Міжнародній зеленій школі у високогірному селі Космач. Це наш власний пансіон.

Класи в ліцеї
- до 10 учнів. За ціною тих самих репетиторів Ви отримуєте унікальний авторський продукт - навчання дитини з усіх шкільних предметів з видатними особистостями - представниками української наукової, мистецької та бізнес еліти.

Ми хочемо бачити поряд батьків, дітей, що розділяють наші життєві цінності та нашу громадянську позицію.