Табір розумного відпочинку для ОТГ в Карпатах
Є думка про табір, але нема ще рішення як оздоровити дитину і родину, як підготувати до нового навчального року? Вивезти просто в безпечне місце бодай на 2 тижні. Рішення є. Науковий ліцей Чурюмова запрошує до табору розумного відпочинку у власному пансіоні в Карпатах.
обирайте зручні дати
до 20 путівок
Для дітей, освітян, сімей ОТГ
Зануртесь в гуцульську казку!
Тренінговий центр – це триповерхове дерев'яне приміщення з панорамними вікнами,
спроектоване за архітектурними традиціями Гуцульщини. Воно має ґанки, ґалерію та кімнату
з гуцульською піччю і фліпчартами. На території є зелений клас, криївка, дві сцени просто
неба над водоспадом з панорамою гір, зона гамаків.
На вас чекатимуть лабораторії просто неба, гірський шелест та пахощі, посиденьки з друзями біля ватри, майстер-класи від місцевих майстрів та наукові експедиції, що створюють особливу атмосферу, вільну від гаджетів та міського шуму!

Зелена школа – це безпека
 • Світло, тепло,
  інтернет
 • Генератор, джерела безперебійного живлення
 • Справжня
  гуцульська піч
 • WiFi,
  7 локації на свіжому повітрі

Ми створили простір для ВАС
Програма створена з великою любов'ю і апробована вже 11 років різними поколіннями сімей спільно з відомими українськими майстрами, режисерами, вченими, викладачами університетів і шкіл, стартаперами
 • Астрономічні спостереження
 • Робототехніка & Програмування
 • Мистецькі майстерні
 • Походи в гори
 • Весела математика або інші за вибором
 • Сертифіковане навчання для освітян та управлінців з ОТГ
Додаткові програми
Для освітян і управлінців з ОТГ – навчання із сертифікатами
 • Смартфон – інструмент організації роботи вчителя
  Google для дистанційного навчання і управління для тих, кому 45 плюс. Ви навчитесь користуватись на телефоні Google інструментами: календарем, диском, презентаціями, таблицями. Ваш телефон перетвориться в офіс в хмарах, в якому будуть впорядковані документи, контакти, комунікації з колегами, графік роботи, гугл класи, презентації. Ви зможете в "2 кліки" робити зустрічі з партнерами і працювати в одному документі з колегами в режимі реального часу. І це все - з будь-якого місця, де є інтернет.
 • Практикум з ментального здоров'я
  Чи можна бути щасливим під час війни? Як пережити війну і залишити надію? Зберегти власний психоемоційний ресурс?
  Команда Наукового ліцею Чурюмова працює з науковцями, військовими і шкільними психологами з України і Ізраїлю. Ми спільно зробили практикум, де мінімум теорії і максимум дієвих інструментів. Під час ціє сесії будещодня: 7 хв пілатесу, 2 дихальні гімнастики, гімнастика Джекобсона і міофасціальний самомасаж. Ми дамо 5 лайфхаків від вчених про відновлення сну. І запропонуємо почитати і обговорити науково-популярні книги про здорове і радісне довголіття, про особливості віку 45 плюс, в т.ч. і для жінок .
 • AGILE менеджмент онлайн і оффлайн
  Як зберегти власний ресурс в умовах багатозадачності і війни? Чи можна встигати заплановане , коли невизначеність і задачі «сьогодні на вчора». ІТ-компанії винайшли управлінську систему, яка дозволяє досягати цілі за менший час і відчувати радість! А Науковий ліцей Чурюмова цю розробку тепер втілює і для особистого планування команди в оффлайн із стікерами, щоденником і ручкою. І також для автоматизованого планування і синхронізації дій команди в хмарах в онлайн. Ми розповімо просто і весело про складні процеси. Покажемо як це працює, закріпимо на практикумі і під час веселої настільної гри .
 • Збалансована харчування: розвінчуємо фейки про дієти
  Як зменшити вагу? Що потрібно знати про профілактику інсульту і діабету? Під час сесії будуть лекції-практикуми про збалансоване харчування. Ви отримаєте рецептурну книгу на тиждень як харчуватись просто і здорово без відчуття голоду. Спробуєте так харчуватись в окремі дні збалансованого меню. Ми будемо розвінчувати фейки про дієти і разом дискутувати як харчуватись смачно і здорово.
 • Ретрит в горах
  Пілатес, дихальна гімнастика, як зменшити вагу, профілактика інсульту, діабету.
 • ВАША ПРОГРАМА
  *Програма може формуватись під запит групи
Відпочивайте та надихайтеся!
У приміщенні Центру є 10 номерів-трансформерів для розміщення до 20 осіб із сучасними санвузлами (туалет, душ і екосантехнікою Hansgrohe). Інтер'єр оздоблено роботами відомих народних майстрів!

Страви – з екологічних продуктів, кава – у джезвах на живому вогні, чай – з гірських трав і ягід. Родзинкою є молочні ягідні коктейлі та космічне какао, домашня випічка. Учасники користуються авторським посудом українських гончарів.
Меню одного дня
Кава просто неба з гуцульськими сирами /для дорослих

Сніданок - млинці, варення, сметана, омлет , буряк із чорносливом

Обід - суп з фрикадельками, булгур, відбивна, грецький салат, хліб, узвар

Какао з молоком, фрукти, власна випічка

Вечеря - плов з печі, овочі на мангалі (перець, гриби, помідори, цибуля)

Карпатський чай на ватрі з смаколиками
Ціна від 1200 до 2200 грн / 1 доба
У вартість входить:
– проживання у комфортабельних номерах
– 5-разове харчування
– всі описані в програмі активності
– робота викладачів
– трансфер Коломия – табір – Коломия
– використання інвентарю та спортивного
– спорядження

Умови оплати:
аванс – 30%
залишок коштів – за 15 днів до початку зміни

Дати:
дати на вибір* трансфер до Колимиї не входить у вартість
* діє система спеціальних цін за пакетом Корпоративної соціальної відповідальності Наукового ліцею Чурюмова (Харківська, Луганська, Донецька, Запорізька, Чернігівська, Сумська, Херсонська, Полтавська, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська області)

Ігри на свіжому повітрі, походи в гори, йога для дітей та дорослих
Дихальна гімнастика,
гімнастика Джекобсона
Проживання, 5-разове
еко-харчування
Відгуки
Ірина Литвин
мати учня 6 кл., січень 2022
Син вже тиждень у таборі... Жодного дзвінка - це хороший знак.) А ось те, що він за місяць стурбовано перепитує: "Я ж точно поїду в табір?" - це вже серйозна заявка на вийнятковість табору. Насправді, я дуже рада, що ми знайшли таку чудову школу з таким, не менш чудовим, фіз.-мат. табором. Для мене важливо, щоб середовище в якому дитина проводить більшу частину свого часу, було розвиваючим та підтримувало зацікавленість до процесу пізнання. Я дуже рада, що керівнику ліцею Ірині Ждановій, вдалось зібрати чудову команду запальних, професійних людей, що люблять свою роботу. Це просто щастя, коли бачиш живий інтерес до навчання у своєї дитини. Тут він отримує таких досвід, який не можливо знайти в межах загальноприйнятої школи. І це найбільш цінне! Це те, заради чого він з задоволенням біжить на заняття.
Хай щастить вам, Науковий Ліцей К. Чурюмова. І Дякую! )
Олена Фелонюк
мати учня 5, 6 кл.
Если вы ищите нереальный опыт для своего ребёнка, высокий уровень специалистов, которые умеют влюбить и заинтересовать предметом, название которого ты не всегда можешь повторить,))) то вам сюда. Наблюдая со стороны за методами преподавания, уважение со стороны преподавателей, здоровым диалогам, где каждый имеет право на свою точку зрения, с которой считаются, невольно проводишь параллель с высшими учебными заведениями запада и просто получаешь удовольствие от того, как на глазах растёт и развивается твой ребёнок. Понимая все сложности связанные с трудностями современного школьного образования, могу сказать, что для нас Лицей и физмат сессии в Космаче - это очевидный выбор, где ребенок получает разностороннее образование, основы культуры и культурности и уникальные курсы (например инжениринг, ракетостроение), собранные в одном месте
Алла Стащенко
Kryla Comunications
Дякую за атмосферу, за енергію, за затишок, за стиль, за знання, за красу місцини та душу домівки, так, не школи, а домівки. Бо тут душа відпочиває і ти відчуваєш себе як вдома. Тут неймовірні люди! Як місцеві, так і компанія.
Але головна подяка за цінності, за цей креатив, поєднання природи та унікальних знань!

Щастя та нових вершин!

З повагою та вдячністю,

12.01.2022
Шульга Сергій
12.01.2022
Приїхали до Зеленої школи у якості батьків, але з великим задоволенням брали участь у заняттях, коли згадалися наші захоплення, майже забуті, дізналися речей, які знали ще у свій час.
Буде ще про що думати, як розвинути отримані навички, що дочитати.
Дякуємо, що зацікавили багато у чому нашу дочку. І взагалі атмосфера неймовірна.
Шульга Інна
12.01.2022
Дуже щасливі перебуванню у МЗШ. Раді новим цікавим знайомствам, відкриттю своїх творчих сторін, теплому щирому спілкуванню та надзвичайно красивим краєвидам цього куточка України. Дякуємо і сподіваємося на нові зустрічі.
Наталія Оверчук
мама постійної учасниці табору
Як каже Софійка : " Це БОМБЕЗНО !!!" За ці лічені дні ви стали великою сім'єю, коли б без підтримки один одного не створилися б такі чарівні миті незабутніх Різдвяних канікул в Зеленій школі. Велика праця організаторів та викладачів, які весь час були і є з вами поруч і які рухали вас до яскравих зірочок, увінчалася неповторними творіннями кожного з вас, що і було засвідчено ось цим прекрасним пирогом з філігранним написом: " МЗШ Різдвяна сесія 2022". Все це дуже зворушливо, цікаво і так необхідно в наш техногенний час. Нехай вам щастить творити і надалі, зберігаючи в своїх серцях вогники ваших зірочок, запалених саме тут. З повагою та любов'ю мама учасниці ❤️💫
Отримати індивідуальний розрахунок путівки для необхідної кількості учасників