Запрошуємо на демо урок
СТАРТАПЕРСТВО: відкрийте вікна шкіл в майбутнє!
ІТ, стартаперство, інновації - це модні слова під час війни чи реальні кейси для школярів в Україні? Як заохотити дітей до вивчення математики і фізики? Як подолати нудьгу в школі і відсутність соціалізації дітей під час дистанційки? Пропонуємо рішення.
  • 17 вересня
  • 17:00
  • Онлайн у Google Meet
  • Для батьків, учнів та освітян
Ми створюємо відкритий майданчик для діалогу стартаперів і школярів з України, щоб допомогти батькам вирішити проблему мотивації дітей до отримання фундаментальної фізмат освіти через стартаперство.
Володимир ЗУБЧЕНКО
Автор програми
директор Бізнес-школи КНУ Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка», коуч програми розвитку інновацій Raiffeisen Bank International, сертифікований актуарій – диплом The British Institute and Faculty of Actuaries, UK. Data Scientist, бізнес-тренер та ведучий – більше 2000 годин проведених тренінгів, публічних виступів, навчальних програм, team-building, майстер-класів, вебінарів. Модератор Національного хакатону Українського стартап фонду/ USF. Більше 10 років досвіду втілення рішень із використанням data science & business intelligence у банківській та страховій сфері. Випускник КПНЛ 145, канд.фіз-мат. наук
Зареєструйтесь на демо урок СТАРТАПЕРСТВО прямо зараз
#GOзНАМИ!
Участь в уроці безкоштовна