Дистанційне навчання екстерном з 1 по 11 клас
– оптимізований графік для дітей за кордоном
– самостійне опрацювання програми у власному темпі
– отримання державних документів про освіту в Україні
– семестрове та річне оцінювання
від 3000 грн на рік
– можливість закінчити 2 класи за 1 рік
Електронні підручники з усіх предметів
Свідоцтва державного зразка
Адаптивний графік навчання
Консультації з навчальних предметів
Досвід роботи 11 років
Зареєструватись
на відкриту онлайн зустріч
3 листопада 19:30
Історія створення, цінності, вчителі
Ірина Жданова, засновниця/директорка Наукового ліцею/пансіону "Міжнародна зелена школа ім. Клима Чурюмова"
Вчимо [сь] бути людиною, любити науку, космос, Україну, світ
Науковий ліцей/пансіон "Міжнародна зелена школа ім. Клима Чурюмова" – ліцензований природничо-науковий Ліцей із поглибленим вивченням фізики, астрономії, математики, хімії, з авторськими методиками Green STREAM, які апробовані у власному пансіоні в Карпатах протягом 11 років.

Екстернатна програма є цінним варіантом для батьків, які шукають гнучкий та індивідуальний підхід до навчання своєї дитини. Вона створює умови для розвитку дитини у власному темпі та забезпечує індивідуальну підтримку в процесі засвоєння знань.
Які цінності отримають батьки?
 • Школа, яка не заважає жити
  Екстернатна програма дозволяє батькам мати більшу гнучкість у встановленні розкладу навчання своєї дитини. Вони можуть пристосувати години навчання до своєї власної роботи або інших зобов'язань, що дозволяє забезпечити більшу злагоду в їхньому розкладі.
 • Батьки залишаються в ресурсі
  Зменшуємо стрес, пов'язаний із традиційним навчанням у школі. Діти можуть уникнути соціального тиску, конфліктів або проблем, пов'язаних зі шкільним середовищем, що сприяє їхньому емоційному благополуччю та покращує загальний стан їхнього самопочуття.
 • Контроль у
  2 кліки
  Ми маємо смартфон-френдлі платформу, яка працює без «глюків» із будь-якого пристрою.
  Ви отримуєте більший контроль над освітою своєї дитини. Відстежуйте прогрес та беріть участь у прийнятті рішень щодо навчання та програми.
Запрошуємо на відкриту зустріч
Онлайн зустріч із директоркою ліцею Іриною Ждановою та Любов'ю Лисенко – мамою дітей, які зараз знаходяться у Німеччині. Дізнайтесь більше про можливості освіти дітей, які знаходяться у Німеччині, екстернатну програму, формат, вартість, пакети та отримайте відповіді на будь-які питання
3 листопада
19:30 (за Німеччиною)
Онлайн в Google Meet
Які цінності отримають діти?
 • Гнучкий графік
  Екстернат дозволяє батькам та дітям гнучко планувати свій навчальний графік, враховуючи індивідуальні потреби, зобов'язання та зацікавлення. Це дозволяє дітям уникати стресу від надмірного навантаження та навчатися у більш комфортний для них час.
 • Індивідуальний підхід та знижене навантаження
  Екстернат дозволяє навчатися в індивідуальному темпі, що відповідає конкретним потребам та здібностям кожної дитини. Це краще розвиває їхні сильні сторони і дає змогу приділяти більше уваги слабким аспектам навчання.
 • Доступ до української освіти
  Екстернатна програма дає можливість дітям отримати доступ до якісної української освіти незалежно від їхнього місцезнаходження. Це особливо важливо для сімей, які проживають за кордоном або на окупованих територіях та мають бажання, щоб їхні діти засвоювали українську освітню програму і отримали документи державного зразка.
 • Підтримка культурної ідентичності
  Екстернат дозволяє українським дітям, які навчаються за кордоном або на окупованих територіях, зберігати зв'язок з українською освітою та мовою. Вони можуть продовжувати вивчати українську літературу, історію, мову та інші предмети, що зберігають їхні корені та культурну спадщину.
 • Економія часу
  Учні, які навчаються за екстернатною програмою, можуть скоротити час, який зазвичай потрібен на проходження курсу. Це означає, що вони можуть швидше здобути освіту та перейти на наступний рівень своєї освітньої підготовки.
 • Безпечне та затишне середовище
  Екстернат дозволяє уникнути певних проблем, які можуть виникати у шкільному середовищі, таких, як соціальний тиск, булінг або незручності у великому класі.
Робота у Google Workspace for Education Enterprise
Як стати нашим учнем?
1
Подати заявку на сайті
Якщо виникнуть питання, зателефонуйте +38(067)454-45-16 або сконтактуйте поштою hello@cigs.com.ua, Telegram @cigsadmin
2
Ознайомитися і підписати договір
На вказану Вами електронну адресу прийде довідка про зарахування дитини до НЛЧ та проєкт договору з додатками
3
Надати документи
Свідоцтво про народження (обов'язково), а також додаткову інформацію, необхідну для внесення дитини в державний реєстр учнів
4
Оплатити річний внесок та почати навчання
Учню/Учениці і батькам/опікунам буде відкрито корпоративну пошту і надіслано інструкцію та паролі. Якщо виникнуть запитання, може бути проведено навчання з користування платформою ліцею та приєднано до платформи.
Вступ до Ліцею триває протягом усього року. Ви можете доєднатися до навчання в будь-який момент
Ми продовжуємо набір учнів на Екстернатну програму у 2023/2024 н.р.!
Залиште свій контакт, щоб зареєструватись на День відкритих вікон 3 листопада 19:30 (Німецький час) в онлайн форматі і отримати консультацію
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних