Як не втратити українську освіту дітям, які проживають у Великобританії
– як оптимізувати графік для дітей за кордоном
– як зберегти українську освіту і навіщо
– як мотивувати дитину до навчання
– проблеми та вирішення подвійної освіти
– особливості освіти для українців у Великобританії
Зареєструватись
на відкриту онлайн зустріч
30 листопада 19:00
Які цінності отримають батьки від Екстернатної програми?
 • Школа, яка не заважає жити
  Екстернатна програма дозволяє батькам мати більшу гнучкість у встановленні розкладу навчання своєї дитини. Вони можуть пристосувати години навчання до своєї власної роботи або інших зобов'язань, що дозволяє забезпечити більшу злагоду в їхньому розкладі.
 • Батьки залишаються в ресурсі
  Зменшуємо стрес, пов'язаний із традиційним навчанням у школі. Діти можуть уникнути соціального тиску, конфліктів або проблем, пов'язаних зі шкільним середовищем, що сприяє їхньому емоційному благополуччю та покращує загальний стан їхнього самопочуття.
 • Контроль у
  2 кліки
  Ми маємо смартфон-френдлі платформу, яка працює без «глюків» із будь-якого пристрою.
  Ви отримуєте більший контроль над освітою своєї дитини. Відстежуйте прогрес та беріть участь у прийнятті рішень щодо навчання та програми.
Запрошуємо на відкриту зустріч
Онлайн зустріч із директоркою ліцею Чурюмова Іриною Ждановою та Ярославою Левчук – мамою, яка зараз знаходиться у Великобританії. Дізнайтесь більше про можливості освіти дітей, які знаходяться у Великобританії, екстернатну програму, формат та отримайте відповіді на будь-які питання
30 листопада
19:00 (за Великобританією)
Онлайн в Google Meet
Які цінності отримають діти від екстернатної програми?
 • Гнучкий графік
  Екстернат дозволяє батькам та дітям гнучко планувати свій навчальний графік, враховуючи індивідуальні потреби, зобов'язання та зацікавлення. Це дозволяє дітям уникати стресу від надмірного навантаження та навчатися у більш комфортний для них час.
 • Індивідуальний підхід та знижене навантаження
  Екстернат дозволяє навчатися в індивідуальному темпі, що відповідає конкретним потребам та здібностям кожної дитини. Це краще розвиває їхні сильні сторони і дає змогу приділяти більше уваги слабким аспектам навчання.
 • Доступ до української освіти
  Екстернатна програма дає можливість дітям отримати доступ до якісної української освіти незалежно від їхнього місцезнаходження. Це особливо важливо для сімей, які проживають за кордоном або на окупованих територіях та мають бажання, щоб їхні діти засвоювали українську освітню програму і отримали документи державного зразка.
 • Підтримка культурної ідентичності
  Екстернат дозволяє українським дітям, які навчаються за кордоном або на окупованих територіях, зберігати зв'язок з українською освітою та мовою. Вони можуть продовжувати вивчати українську літературу, історію, мову та інші предмети, що зберігають їхні корені та культурну спадщину.
 • Економія часу
  Учні, які навчаються за екстернатною програмою, можуть скоротити час, який зазвичай потрібен на проходження курсу. Це означає, що вони можуть швидше здобути освіту та перейти на наступний рівень своєї освітньої підготовки.
 • Безпечне та затишне середовище
  Екстернат дозволяє уникнути певних проблем, які можуть виникати у шкільному середовищі, таких, як соціальний тиск, булінг або незручності у великому класі.
Запрошуємо на відкриту дискусію українців, які проживають у Великобританії
Залиште свій контакт, щоб зареєструватись на День відкритих вікон 30 листопада 19:00 (час за Великобританією, або 21:00 за Україною)) в онлайн форматі
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних