Олімпіадна астрономія і математика в Карпатах
Запрошуємо в табір, де наставниками є переможці міжнародних і українських олімпіад, члени жюрі, люди, закохані в астрономію. Хочете оздоровити дитину і занурути в простір без тривог 24/7? Ваша дитина цікавиться астрономією і математикою, бере участь в олімпіадах, наукових конкурсах? Чи може треба "залатати дірки" з фундаментальних тем. Науковий ліцей імені Чурюмова презентує крафтовий табір розумного відпочинку у власному пансіоні в Карпатах.
21 - 30 квітня
10 путівок
Для учнів 5-10 класів
Зануртесь в гуцульську казку!
Тренінговий центр – це триповерхове дерев'яне приміщення з панорамними вікнами,
спроектоване за архітектурними традиціями Гуцульщини. Воно має ґанки, ґалерію та кімнату
з гуцульською пічю і фліпчартами. На території є зелений клас, криївка, дві сцени просто
неба над водоспадом з панорамою гір, зона гамаків.
На вас чекатимуть лабораторії просто неба, гірський шелест та пахощі, посиденьки з друзями біля ватри, майстер-класи від місцевих майстрів та наукові експедиції, що створюють особливу атмосферу, вільну від гаджетів та міського шуму!

Зелена школа – це безпека
 • Світло, тепло,
  інтернет
 • Генератор, джерела безперебійного живлення
 • Справжня
  гуцульська піч
 • WiFi,
  7 локації на свіжому повітрі

Для кого цей табір?
 • Ваша дитина переможець олімпіад, але втомилась від уроків в школі і сирен нон-стоп?
 • Вчиться в "сірій" школі і є білою вороною? Запрошуємо в Зелену школу, де всі «білі ворони», в коло вмотивованих до навчання дітей
 • Ваш учень переможець олімпіад і ви прагнете більшого занурення в астрономію в колі олімпіадників?
 • Хочете, щоб дитина перезавантажилась на свіжому повітрі серед гір і поспілкувалася з астрономами, насолодилась зоряним небом, зробила знімки через телескоп?
Тренер з олімпіадної астрономії
Діана Зазубик
Діана Зазубик - золота призерка Міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики та срібна призерка Міжнародної олімпіади з фізики, голова журі АстроБоїв 2023. За плечима більш ніж 100 переможених олімпіад різних рівнів з природничо-математичних дисциплін, тому вона точно знає, що потрібно робити, щоб посідати призові місця на олімпіадах

 • Заняття 1. Математика.
  Степінь числа. Показник степеню. Логарифми та його властивості. Тригонометрія малих кутів.
 • Заняття 2. Зоряні величини.
  Яскравості зір. Закон Погсона. Видимі та абсолютні зоряні величини. Освітленість, що створює зоря.
 • Заняття 3.
  Формула Планка, закон зміщення Віна, спектр абсолютно чорного тіла, закон Стефана-Больцмана.
 • Заняття 4.
  Спектральна класифікація зір. Діаграма Герцшпрунга-Рассела. Спектри зір. Показник кольору-залежність від температури.
 • Заняття 5.
  Еволюція та будова зір.
 • Заняття 6. Затемнювані зорі.
  Затемнення зір, їхнє дослідження. Методи виявлення екзопланет.
Програма спостережної астрономії від
Олександра Баранського
Олександр Баранський - канд. фіз-мат. наук, викладач астрофізики та спостережної астрономії Наукового ліцею Чурюмова, координатор Міжнародної астрономічної організації International Comet Quarterly в Україні, керівник секції «Астрономія» відділення МАН в м. Києві, старший науковий співробітник відділу природної флори Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України, нагороджений відзнакою "Відмінник столичної освіти", канд. біол. наук.

Він очолює секцію "астрономія" від початку заснування Міжнародної зеленої школи в 2012 році. Він підготував плеяду переможців на міжнародних і Всеукраїнських олімпіадах.


 • Основи астрометрії та сферичної астрономії. Наукова робота з програмою Astrometrica
 • Визначення координат Малих тіл Сонячної системи за допомогою програми Astrometrica
 • Співпраця з міжнародними астрономічним центром Малих Планет (Minor Planet Center - MPC). Підготовка наукової публікації в циркуляри Гарвардського Астрономічного Центру
 • Фізика комет. Космічна місія до комети 67P - Розетта. Робота з комп'ютерними програмами планетаріями: The Sky, Sky-map, Stellarium, Guide
 • Перша, друга, третя космічні швидкості. Основи космонавтики. Механіка космічних польотів у межах Сонячної системи
 • Астероїди їх класифікація. Потенційно-небезпечні для Землі астероїди
Якщо у вас є дитина, яка не брала участь в олімпіадах, але допитливий дослідних, то запрошуємо ознайомитись з light-програмою цієї сесії. Тисніть тут.
Ми створили простір для ВАС
Програма створена з великою любов'ю і апробована вже 12 років різними поколіннями сімей спільно з відомими українськими майстрами, режисерами, вченими, викладачами університетів і шкіл, стартаперами
 • Практикум з олімпіадної астрономії
 • Лайфхаки від золотої призерки Міжнародної олімпіади з астрономії
 • Спостережна астрономія і астрометрика
 • Теоретична астрономія і задачі
 • Українські ремесла та ігри
 • Наукові експедиції в гори
 • Математика і писанкарство
 • Антистресові руханки та ігри на свіжому повітрі
Відновлюємося через творчість!
Вчимося, мислимо, живемо!

*Перелік викладачів, які будуть задіяні у програмі, уточнюється до моменту старту сесії
Відпочивайте та надихайтеся!
У приміщенні Центру є 10 номерів-трансформерів для розміщення до 20 осіб із сучасними санвузлами (туалет, душ і екосантехнікою Hansgrohe). Інтер'єр оздоблено роботами відомих народних майстрів!

Страви – з екологічних продуктів, кава – у джезвах на живому вогні, чай – з гірських трав і ягід. Родзинкою є молочні ягідні коктейлі та космічне какао, домашня випічка. Учасники користуються авторським посудом українських гончарів.
Меню одного дня
Сніданок - млинці, варення, сметана, омлет, буряк із чорносливом

Обід - суп з фрикадельками, булгур, відбивна, грецький салат, хліб, узвар

Какао з молоком, фрукти, власна випічка

Вечеря - плов з печі, овочі на мангалі (перець, гриби, помідори, цибуля)

Карпатський чай на ватрі з смаколиками
Ціна за 9 ночей/10 днів – 23550 грн

УВАГА! Діє спонсорська програма для учасників районних, міських, Всеукраїнських, Міжнародних олімпіад з астрономії і математики!

Учасникам районних, міських олімпіад - знижка 50%!

Переможцям (1-3 місце) міських, Всеукраїнських, Міжнародних олімпіад - знижка 100%!

У вартість входить:
– проживання у комфортабельних номерах
– 5-разове харчування
– всі описані в програмі активності
– робота викладачів
– квитки на потяг Київ – Коломия – Київ
– трансфер Коломия – табір – Коломия
– використання інвентарю та спортивного
– спорядження

Умови оплати:
аванс – 30%
залишок коштів – за 15 днів до початку зміни


* учасники спонсорської програми оплачують тільки трансфер до Коломиї
* діє система спеціальних цін за пакетом Корпоративної соціальної відповідальності Наукового ліцею Чурюмова (Харківська, Луганська, Донецька, Запорізька, Чернігівська, Сумська, Херсонська, Полтавська, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська області)

Ігри на свіжому повітрі, походи в гори
Дихальна гімнастика,
гімнастика Джекобсона
Проживання, 5-разове
еко-харчування
Відгуки
Наталія Оверчук
мама постійної учасниці табору
Як каже Софійка : " Це БОМБЕЗНО !!!" За ці лічені дні ви стали великою сім'єю, коли б без підтримки один одного не створилися б такі чарівні миті незабутніх Різдвяних канікул в Зеленій школі. Велика праця організаторів та викладачів, які весь час були і є з вами поруч і які рухали вас до яскравих зірочок, увінчалася неповторними творіннями кожного з вас, що і було засвідчено ось цим прекрасним пирогом з філігранним написом: " МЗШ Різдвяна сесія 2022". Все це дуже зворушливо, цікаво і так необхідно в наш техногенний час. Нехай вам щастить творити і надалі, зберігаючи в своїх серцях вогники ваших зірочок, запалених саме тут. З повагою та любов'ю мама учасниці ❤️💫
Ірина Литвин
мати учня 6 кл., січень 2022
Син вже тиждень у таборі... Жодного дзвінка - це хороший знак.) А ось те, що він за місяць стурбовано перепитує: "Я ж точно поїду в табір?" - це вже серйозна заявка на вийнятковість табору. Насправді, я дуже рада, що ми знайшли таку чудову школу з таким, не менш чудовим, фіз.-мат. табором. Для мене важливо, щоб середовище в якому дитина проводить більшу частину свого часу, було розвиваючим та підтримувало зацікавленість до процесу пізнання. Я дуже рада, що керівнику ліцею Ірині Ждановій, вдалось зібрати чудову команду запальних, професійних людей, що люблять свою роботу. Це просто щастя, коли бачиш живий інтерес до навчання у своєї дитини. Тут він отримує таких досвід, який не можливо знайти в межах загальноприйнятої школи. І це найбільш цінне! Це те, заради чого він з задоволенням біжить на заняття.
Хай щастить вам, Науковий Ліцей К. Чурюмова. І Дякую! )
Олена Фелонюк
мати учня 5, 6 кл.
Если вы ищите нереальный опыт для своего ребёнка, высокий уровень специалистов, которые умеют влюбить и заинтересовать предметом, название которого ты не всегда можешь повторить,))) то вам сюда. Наблюдая со стороны за методами преподавания, уважение со стороны преподавателей, здоровым диалогам, где каждый имеет право на свою точку зрения, с которой считаются, невольно проводишь параллель с высшими учебными заведениями запада и просто получаешь удовольствие от того, как на глазах растёт и развивается твой ребёнок. Понимая все сложности связанные с трудностями современного школьного образования, могу сказать, что для нас Лицей и физмат сессии в Космаче - это очевидный выбор, где ребенок получает разностороннее образование, основы культуры и культурности и уникальные курсы (например инжениринг, ракетостроение), собранные в одном месте
Алла Стащенко
Kryla Comunications
Дякую за атмосферу, за енергію, за затишок, за стиль, за знання, за красу місцини та душу домівки, так, не школи, а домівки. Бо тут душа відпочиває і ти відчуваєш себе як вдома. Тут неймовірні люди! Як місцеві, так і компанія.
Але головна подяка за цінності, за цей креатив, поєднання природи та унікальних знань!

Щастя та нових вершин!

З повагою та вдячністю,

12.01.2022
Шульга Сергій
12.01.2022
Приїхали до Зеленої школи у якості батьків, але з великим задоволенням брали участь у заняттях, коли згадалися наші захоплення, майже забуті, дізналися речей, які знали ще у свій час.
Буде ще про що думати, як розвинути отримані навички, що дочитати.
Дякуємо, що зацікавили багато у чому нашу дочку. І взагалі атмосфера неймовірна.
Шульга Інна
12.01.2022
Дуже щасливі перебуванню у МЗШ. Раді новим цікавим знайомствам, відкриттю своїх творчих сторін, теплому щирому спілкуванню та надзвичайно красивим краєвидам цього куточка України. Дякуємо і сподіваємося на нові зустрічі.
Залишайте заявку прямо зараз!