Запрошуємо в фізико-хімічний табір розумного відпочинку в Карпатах
Є думка про табір, але нема ще рішення як оздоровити дитину і родину, як поєднати відпочинок і одночасно закохати дітей в науку? Вивезти просто в безпечне місце бодай на 2 тижні. Рішення є. Науковий ліцей Чурюмова запрошує до табору розумного відпочинку у власному пансіоні в Карпатах. Ми оголошуємо старт весняного сезону та запрошуємо на перший заїзд з темою "Фізика і хімія для дітей"
26 лютого - 5 березня 2024
20 путівок
Для дітей віком 8-15 років
Зануртесь в гуцульську казку!
Тренінговий центр – це триповерхове дерев'яне приміщення з панорамними вікнами,
спроектоване за архітектурними традиціями Гуцульщини. Воно має ґанки, ґалерію та кімнату
з гуцульською піччю і фліпчартами. На території є зелений клас, криївка, дві сцени просто
неба над водоспадом з панорамою гір, зона гамаків.
На вас чекатимуть лабораторії просто неба, гірський шелест та пахощі, посиденьки з друзями біля ватри, майстер-класи від місцевих майстрів та наукові експедиції, що створюють особливу атмосферу, вільну від гаджетів та міського шуму!

Зелена школа – це безпека
 • Світло, тепло,
  інтернет
 • Генератор, джерела безперебійного живлення
 • Справжня
  гуцульська піч
 • WiFi,
  7 локації на свіжому повітрі

Ми створили простір для ВАС
Програма створена з великою любов'ю і апробована вже 11 років різними поколіннями сімей спільно з відомими українськими науковцями, майстрами, режисерами, вченими, викладачами університетів і шкіл, стартаперами
 • Динаміка та гідродинаміка в природі
 • Астрономічні спостереження
 • Відвідування лабораторій Чернівецького університету
 • Механіка, сила тяжіння та пружності в природі
 • Наукові експедиції в гори
 • Дослідження хімічних явищ на прикладах побутових хімікатів і харчових продуктів
Відновлюємося через творчість!
Вчимося, мислимо, живемо!

*Програма може формуватись під запит групи
Викладачі-науковці, які будуть закохувати
дітей у науку
Богдан Огульчанський
кандидат фізико-математичних наук, викладач фізики й астрономії в Науковому ліцеї ім. Клима Чурюмова з міста Києва
За першою освітою пан Богдан - фізик, він займався астрофізикою та має науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук.

Через бажання розкривати дітям стрункість і витонченість наукової картини світу, він здобув педагогічну освіту. За останні десятиліття, в українській освіті сформувалася тенденція приділяти більше уваги гуманітарним наукам ніж фундаментальним наукам про природу. Через це пану Богдану імпонує те, що Науковий ліцей, названий ім'ям видатного українського астронома Клима Чурюмова, приділяє значну увагу природничим предметам. Це надає учням базову наукову картину світу та вміння користуватися прийомами наукового дослідження для здобуття освіти і самоосвіти.

На його уроках учні досліджують надзвичайні явища, наприклад, траєкторію руху Міжнародної космічної станції над Україною. Бачать, як станція, що світиться як яскраве світило, з величезною швидкістю перетинає небосхил.

Для пана Богдана викладання природничих наук – велика та перспективна справа, яка сприяє гармонійній освіті українських дітей
«У Міжнародній Зеленій школі ми намагаємося вивчати фізичні закони, користуючись спостереженнями та проводячи деякі досліди. Велике значення, мають науково-освітні сесії, які ми проводимо в чудових природних умовах українських Карпат. Наша практика показує успішність засвоєння законів фізики за допомогою природних явищ. Сонячні промені, вогонь печі, дивовижні властивості снігу та інших природних матеріалів, безкрайнє небо над нами, на якому чудово видно зорі – це найкраща природна лабораторія», - впевнений пан Богдан.
Катерина Юськова
кандидатка біологічних наук. Стипендіатка Кабінету Міністрів України, авторка 7 патентів України на корисну модель, викладачка Наукового ліцею Чурюмова

Катерина проводить уроки онлайн та під час очних сесій в нашому пансіоні в Карпатах

Слухачі та ліцеїсти знають пані Катерину як вчительку географії та географії з NASA, science з NASA та хімії з NASA.

Роботу з дітьми пані Катерина обрала, бо любить відкривати дітям надзвичайно цікавий навколишній світ, пояснювати як влаштована наша планета та чому її потрібно охороняти. У свою чергу, діти проявляють цікавість до навчання, а це - найбільша мотивація працювати.

Катерина Юськова вірить, що серед наших дітей зростають майбутні професіонали своєї справи, які стануть відомими в Україні та поза її межами. Вона впевнена, що наші учні мають потенціал для цього, який ми кожного дня розвиваємо.

Відпочивайте та надихайтеся!
У приміщенні Центру є 10 номерів-трансформерів для розміщення до 20 осіб із сучасними санвузлами (туалет, душ і екосантехнікою Hansgrohe). Інтер'єр оздоблено роботами відомих народних майстрів!

Страви – з екологічних продуктів, кава – у джезвах на живому вогні, чай – з гірських трав і ягід. Родзинкою є космічне какао та домашня випічка. Учасники користуються авторським посудом українських гончарів.
Меню одного дня
Кава просто неба з гуцульськими сирами /для дорослих

Сніданок - млинці, варення, сметана, омлет , буряк із чорносливом

Обід - суп з фрикадельками, булгур, відбивна, грецький салат, хліб, узвар

Какао з молоком, фрукти, власна випічка

Вечеря - плов з печі, овочі на мангалі (перець, гриби, помідори, цибуля)

Карпатський чай на ватрі з смаколиками
Ціна за 8 ночей / 9 днів – 17600грн

У вартість входить:
– проживання у комфортабельних номерах
– 5-разове харчування
– всі описані в програмі активності
– робота викладачів
– трансфер Коломия – табір – Коломия
– весь необхідний реквізит для фізичних та хімічних дослідів
– використання інвентарю та спортивного спорядження

Умови оплати:
аванс – 30%
залишок коштів – за 15 днів до початку зміни

- знижки ВПО 10%
- знижки багатодітним сім'ям 10%
- знижка "приведи друга" 10%


* трансфер до Колимиї не входить у вартість
* діє система спеціальних цін за пакетом Корпоративної соціальної відповідальності Наукового ліцею Чурюмова (Харківська, Луганська, Донецька, Запорізька, Чернігівська, Сумська, Херсонська, Полтавська, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська області)

Ігри на свіжому повітрі, походи в гори, йога для дітей та дорослих
Дихальна гімнастика,
гімнастика Джекобсона
Проживання, 5-разове
еко-харчування
Відгуки
Ірина Литвин
мати учня 6 кл., січень 2022
Син вже тиждень у таборі... Жодного дзвінка - це хороший знак.) А ось те, що він за місяць стурбовано перепитує: "Я ж точно поїду в табір?" - це вже серйозна заявка на вийнятковість табору. Насправді, я дуже рада, що ми знайшли таку чудову школу з таким, не менш чудовим, фіз.-мат. табором. Для мене важливо, щоб середовище в якому дитина проводить більшу частину свого часу, було розвиваючим та підтримувало зацікавленість до процесу пізнання. Я дуже рада, що керівнику ліцею Ірині Ждановій, вдалось зібрати чудову команду запальних, професійних людей, що люблять свою роботу. Це просто щастя, коли бачиш живий інтерес до навчання у своєї дитини. Тут він отримує таких досвід, який не можливо знайти в межах загальноприйнятої школи. І це найбільш цінне! Це те, заради чого він з задоволенням біжить на заняття.
Хай щастить вам, Науковий Ліцей К. Чурюмова. І Дякую! )
Олена Фелонюк
мати учня 5, 6 кл.
Если вы ищите нереальный опыт для своего ребёнка, высокий уровень специалистов, которые умеют влюбить и заинтересовать предметом, название которого ты не всегда можешь повторить,))) то вам сюда. Наблюдая со стороны за методами преподавания, уважение со стороны преподавателей, здоровым диалогам, где каждый имеет право на свою точку зрения, с которой считаются, невольно проводишь параллель с высшими учебными заведениями запада и просто получаешь удовольствие от того, как на глазах растёт и развивается твой ребёнок. Понимая все сложности связанные с трудностями современного школьного образования, могу сказать, что для нас Лицей и физмат сессии в Космаче - это очевидный выбор, где ребенок получает разностороннее образование, основы культуры и культурности и уникальные курсы (например инжениринг, ракетостроение), собранные в одном месте
Алла Стащенко
Kryla Comunications
Дякую за атмосферу, за енергію, за затишок, за стиль, за знання, за красу місцини та душу домівки, так, не школи, а домівки. Бо тут душа відпочиває і ти відчуваєш себе як вдома. Тут неймовірні люди! Як місцеві, так і компанія.
Але головна подяка за цінності, за цей креатив, поєднання природи та унікальних знань!

Щастя та нових вершин!

З повагою та вдячністю,

12.01.2022
Шульга Сергій
12.01.2022
Приїхали до Зеленої школи у якості батьків, але з великим задоволенням брали участь у заняттях, коли згадалися наші захоплення, майже забуті, дізналися речей, які знали ще у свій час.
Буде ще про що думати, як розвинути отримані навички, що дочитати.
Дякуємо, що зацікавили багато у чому нашу дочку. І взагалі атмосфера неймовірна.
Шульга Інна
12.01.2022
Дуже щасливі перебуванню у МЗШ. Раді новим цікавим знайомствам, відкриттю своїх творчих сторін, теплому щирому спілкуванню та надзвичайно красивим краєвидам цього куточка України. Дякуємо і сподіваємося на нові зустрічі.
Наталія Оверчук
мама постійної учасниці табору
Як каже Софійка : " Це БОМБЕЗНО !!!" За ці лічені дні ви стали великою сім'єю, коли б без підтримки один одного не створилися б такі чарівні миті незабутніх Різдвяних канікул в Зеленій школі. Велика праця організаторів та викладачів, які весь час були і є з вами поруч і які рухали вас до яскравих зірочок, увінчалася неповторними творіннями кожного з вас, що і було засвідчено ось цим прекрасним пирогом з філігранним написом: " МЗШ Різдвяна сесія 2022". Все це дуже зворушливо, цікаво і так необхідно в наш техногенний час. Нехай вам щастить творити і надалі, зберігаючи в своїх серцях вогники ваших зірочок, запалених саме тут. З повагою та любов'ю мама учасниці ❤️💫
Залишайте заявку прямо зараз!