Ти знаходишся на тимчасово окупованих територіях, у зоні активних бойових дій або за кордоном?
Не маєш доступу до школи, в якій навчався до 24 лютого 2022?
Хочеш продовжити навчання та отримати документи державного зразку України про середню освіту?
Пропонуємо доступний шлях продовжити навчання та отримати свідоцтво за 4, 9,11 класи на платформі "Оборона дітей України" у Науковому ліцеї-пансіоні "Міжнародна Зелена Школа ім. Клима Чурюмова" за стандартною програмою навчання (безкоштовно) або за програмою спеціалізованої освіти наукового профілю (за умовами ліцею)
Як це зробити?

Крок 1. Зайди разом з батьками на сайт Наукового ліцею Чурюмова та ознайомтеся з інформацією про Ліцеєй https://www.cigs.com.ua/

Крок 2.Заповніть реєстраційну гугл форму
https://forms.gle/fRjAZ55haPf35ZrP7

Підтвердження про реєстрацію прийде на вказані в гугл формі пошту та месенджер. Після підтвердження реєстрації з вами зв'яжеться наш консультант.

Якщо виникли питання, сконтактуйте з нами зручним для вас способом:

Урядова гаряча лінія з питань освіти:
0800 504 425

Гаряча лінія з питань освіти на платформі «Оборона дітей України» в месенджерах Whatsapp/Telegram/Viber для школярів та батьків:

за кордоном:
+38 096 989 65 31

в Україні:
+38 095 200 85 73
govdok@cigs.com.ua


Крок 3.
Подайте необхідні документи для зарахування на навчання на пошту платформи govdok@cigs.com.ua або у доступних месенджерах

Перелік документів:

- заява одного з батьків на ім'я директора ліцею щодо зарахування на навчання (самостійно заяву може написати повнолітня особа (з 18 років) (форма заяви надійде на пошту після реєстрації);
- скан-копія або фотокопія ІD-паспорту або свідоцтва про народження дитини;
- скан-копія паспорту одного з батьків, від якого написано заяву.

Заявку на продовження навчання та отримання державних документів можна подавати протягом усього поточного навчального року та після його завершення.

УВАГА! Випускники 9 та 11 класів, які планують приймати участь у вступній кампанії 2022, просимо врахувати що термін отримання свідоцтва про закінчення відповідного класу складає мінімум 2 місяці з моменту зарахування до Ліцею.


Крок 4.
Навчайся дистанційно в Ліцеї
Очікуй на повідомлення від адміністрації Ліцею про зарахування та розпочинай навчання. Тебе буде приєднано до закритої дистанційної платформи. Навчання включатиме регулярні консультації для підготовки до річного оцінювання, консультації зі здачі мультитесту, психологічний супровід, консультації щодо особливостей вступної кампанії 2022 до університетів, коледжів, профтех закладів.

Помічник у навчанні – сайт dostupnaosvita.com.ua

На сайті – безкоштовні відеоуроки, презентації, тести, перелік додаткових посилань на освітні ресурси, тренажер з підготовки до річного оцінювання. РЕЄСТРАЦІЯ НЕ ПОТРІБНА!


Крок 5.
Отримай документ про освіту державного зразка
Наприкінці навчання особисто пройди річне оцінювання в Ліцеї (дистанційно). Отримай документ про освіту:
- СВІДОЦТВО про здобуття початкової середньої освіти (4 клас)
- СВІДОЦТВО про здобуття базової середньої освіти (9 клас)
- СВІДОЦТВО про здобуття повної середньої освіти (11 клас)для інших класів - табель про закінчення навчального року

З документами від Наукового Ліцею ім. К. Чурюмова (ліцензія № 1455 від 15.08.2019) про освіту державного зразка можна вступати до будь-якого навчального закладу України або світу!


Чекаємо вас у нашому Ліцеї! Реєстрація на навчання: https://forms.gle/fRjAZ55haPf35ZrP7