Запрошуємо на LIVE зустріч
СТАРТАПЕРСТВО: відкрийте вікна шкіл в майбутнє!
ІТ, стартаперство, інновації - це модні слова під час війни чи реальні кейси для школярів в Ізраїлі та Україні? Як заохотити дітей до вивчення математики і фізики? Як подолати нудьгу в школі і відсутність соціалізації дітей під час дистанційки? Пропонуємо рішення.
 • 15 вересня
 • 15:00
 • Онлайн у Google Meet
 • Для батьків, учнів та освітян
Ми створюємо відкритий майданчик для діалогу стартаперів і школярів з України, Ізраїля, щоб допомогти батькам вирішити проблему мотивації дітей до отримання фундаментальної фізмат освіти через стартаперство та колаборацію зі школярами з різних країн світу в рамках Олімпіади Інновацій.
Про що дізнаєтесь на LIVE зустрічі?
 • Про старт StartUP Camp для учнів 6-9 класів від онлайн фізмат школи "Науковий ліцей Чурюмова" та Міжнародну Олімпіаду інновацій (Ізраїль)
  Організатори Олімпіади розкажуть про умови конкурсу і про цінності, які отримають школярі від навчання, колаборації і змагання із учнями з різних країн світу. Творці українського стартап простору презентують українську частину програми кемпу. Це буде серія інтерактивних онлайн лекцій та воркшопів про інноваційне підприємництво, бізнес-моделювання, побудову ефективної команди стартапу, тайм-менеджмент, Design thinking методологію, Problem Інтерв'ю та Customer інтерв'ю, Business Model Canvas / Lean Canvas, про сучасні тренди використання IT-технологій, хмарних рішень, Business Intelligence, машинного навчання та Data science, техніки підготовки успішних pitch-презентацій для стартап-проектів.
 • Історії успіху учнів
  Засновниця Наукового ліцею Чурюмова Ірина ЖДАНОВА представить успішні історії навчання учнів стартаперству спільно з вченими і представниками високотехнологічних компаній. Розповість про вектори розвитку та співпрацю разом із Міністерством освіти України.
Спікери зустрічі
 • Ірина ЖДАНОВА
  співзасновниця Наукового ліцею/пансіону "Міжнародна зелена школа ім. Клима Чурюмова", координаторка Громадянської платформи з реформування наукової сфери України
 • Ітай ВАРМАН
  Design Director
  має ступінь магістра в галузі освіти та в галузі кіно, колишній директор найбільшої школи для обдарованих учнів в Ізраїлі. Ітай є освітнім підприємцем у сфері технологічних інновацій в освіті і моделі навчання на основі викликів (CBL), є лектором і менеджером-наставником.
Зареєструйтесь на LIVE зустріч прямо зараз
#GOзНАМИ!
Участь в Live зустрічі безкоштовна