Запрошуємо школярів на міні-курс

"Спостережна астрономія"
Зануримо вашу дитину в астрономію і навчимо спостерігати за сяйвом зірок! Безпечно, незалежно від місця проживання!
19 та 25 серпня
Онлайн або Оффлайн у Києві
Реєструйтеся на міні-курс
Сяйво від ракет і обстрілів не може затьмарити сяйво зірок нашим дітям. Останні місяці занурили школярів в простір гаджетів і тривожних новин. Ми ж пропонуємо зануритись в астрономію і навчитись спостерігати за сяйвом зірок!
В ПРОГРАМІ
Міні-курс складається із 3 занять та проходить в оффлайн та онлайн форматі.
 • 1
  Теоретичне заняття та підготовка до спостереження метеорного потоку. Великі метеорні потоки, радіант, методика спостережень
  Онлайн-відео, яке можна подивитись у будь-який зручний для вас та вашої дитини час / 1 година
 • 2
  19 серпня: cпостереження Зоряного неба (зірок, cузір'їв, планет)
  Заняття пройде оффлайн в обсерваторії Лісники та в онлайн форматі. Кава брейк. Підготовчі спостереження з 22:00 до 23:00. Спостереження зоряного неба з 23:00 до 01:00 / 3 години
 • 3
  25 серпня: опрацювання і обговорення наукових результатів спостереження Персеїд

  Заняття пройде оффлайн на базі Наукового ліцею Чурюмова та в онлайн форматі. Підготовка дитячих результатів у вигляді публікацій за умови успішних спостережень / 1 година
Про викладача
ОЛЕКСАНДР БАРАНСЬКИЙ
Викладач астрофізики Наукового ліцею Чурюмова, координатор Міжнародної астрономічної організації International Comet Quarterly в Україні, керівник секції «Астрономія» відділення МАН в м. Києві, старший науковий співробітник відділу природної флори Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України, нагороджений відзнакою "Відмінник столичної освіти", канд. біол. наук.

Олександр БАРАНСЬКИЙ очолює секцію "астрономія" від початку заснування Міжнародної зеленої школи в 2012 році. Він підготував плеяду переможців на міжнародних і Всеукраїнських олімпіадах.


"Я переконаний, що в кожній дитині є великий потенціал. Завдання педагога розкрити його. Це моє педагогічне кредо. В методиці навчання вважаю, що теорія викладання неодмінно повинна супроводжуватись практичною науково-дослідницькою роботою. Надихаю учнів до наукової діяльності, завдяки чому багато з них стали фаховими науковцями, астрономами, фізиками, інженерами, програмістами і вже успішно працюють в зарубіжних і вітчизняних університетах та інститутах"
Варіанти участі:

ОНЛАЙН
Перше заняття онлайн - безкоштовно
Наступні 2 заняття - 1000 грн

ОФФЛАЙН У КИЄВІ
Перше заняття онлайн - безкоштовно
Наступні 2 заняття - 2000 грн
Зареєструйтесь на міні-курс прямо зараз
Формат участі
Астрономія - це знання фізики і математики. Запрошуємо у фізмат ліцей, який носить ім'я всесвітньовідомого українського астронома Клима Чурюмова.
Ловіть комету за хвіст і хутко реєструйтесь!