Науковий ліцей Чурюмова запрошує в свою команду!
Асистент_ка викладача
Асистент_ка знайдись!
Науковий ліцей ім Клима Чурюмова шукає людину відповідальну, з гарними комунікаційними навичками і бажанням багато вчитись. Педагогічна освіта не обов'язкова. Це може бути і студент_ка.
Повна зайнятість або 50%.

Змішана форма роботи: онлайн і оффлайн

Високошвидкісний інтернет обов'язково. За відсутності - є обладнане робоче місце в Києві.
Функціонал:
 • технічна допомога в проведенні онлайн уроків
 • контроль Google класів і допомога викладачу у завантаженні матеріалів
 • комунікація з ліцеїстами і викладачами в чатах
 • моніторинг відвідування уроків
 • проведення ігор та інших активностей в онлайн
Обов'язковою вимогою є чітке дотримання процесів Ліцею, зокрема SCRUM менеджменту. Важливо бути в ресурсі і вміти фокусуватись на роботі навіть в умовах стресу, блекауту.
Які цінності отримає асистент_ка в нашій команді:
 • робота з унікальними особистостями - вченими , митцями
 • розкриття потенціалу і досвід персонального розвитку за методикою AGILE
 • практичні навички проджект-менеджменту, які потрібні в ІТ сфері
 • дружня комунікація в команді
 • погодинна оплата відповідно до цін на ринку праці
 • робота в соціально вагомому проекті, спрямованому на розбудову наукоємної України
«Робота в Науковому Ліцеї Чурюмова - це неймовірний досвід співпраці з освітянами, вченими та митцями!
Ліцей дав мені безцінні знання роботи з Agile, SCRUM, Worksection та Google for Educational, навчив основам проектного менеджменту та якісній комунікацій в команді!»

Юлія, асистентка в 2022-23 н.р.
"Мене звати Софія Надоленко. Я працювала в Науковому Ліцеї Чурюмова викладачем предмету «Математика з NASA", англійскою мовою. Зараз я студентка в міжнародному університеті в Ізраїлі, де вивчаю психологію.
Я працювала в Науковому ліцеї рік та можу сказати, що це був дуже класний та наповнюючий досвід для мене. По-перше, я навчилась спілкуватись як з дітками, яких я вчила, так і з їхніми батьками. Це вміння допомогає тепер мені коректно та зрозуміло висловлювати свою думку та не боятись спілкуватись з людьми.
Також для мене, як для майбутньої студентки, працювати тут було дуже великим бонусом. Бо коли я написала в своєму мотиваційному письмі, що я працювала в ліцеї такого рівня, мій університет відразу поставив мене на декілька рівнів вище, ніж всіх інших. Бо вони розуміли, що коли людина працює Науковому Ліцеї, це виробляє у неї відповідальність, дає розуміння, що на мене можна надіятись.
Також хотіла би зазначити те, що команда в Ліцеї стає як одна велика сім'я, де всі одне одному допомагають, та всі відносяться один до одного з душою та тільки з позитивними намірами. Як людина яка працювала в Науковому ліцеї Чурюмова, я дуже рекомендую спробувати тут попрацювати, якщо ви хочете спробувати щось нове та позитивне!"
Софія Надоленко, викладачка в Науковому Ліцеї Чурюмова в 2021-22 н.р,
студентка Reichman University, Ізраїль

«Я завжди з теплом згадую усі робочі моменти. Моїми обов'язками були коммунікація з викладачами та дітьми, заміна викладача англійської мови та виконання домашнього завдання з учнями, формування розкладу занять.
Робота була в дружній атмосфері з іншими студентками. І, водночас, чітка підтримка більш досвідченого менеджера. Тож навчання новому проходило легко та цікаво.
Час роботи в Ліцеї приніс мені навички взаємодії в команді в онлайн режимі, досвід роботи в різних програмах та на освітніх онлайн платформах, вдосконалення ведення власного тайм-менеджменту та приємні знайомства із знавцями своїх справ»

Ірина Мацай, асистентка в 2021-22 н.р.,
студентка 3 курсу Харківського університету ім. Каразіна

Резюме і рекомендації висилати до 27 травня 2023 на пошту y.shipitko@cigs.com.ua
В темі листа вказати: вакансія асистент_ка