Фізмат табір розумного відпочинку в Карпатах
Є думка про табір, але нема ще рішення як оздоровити дитину і родину, як підготувати до нового навчального року? Вивезти просто в безпечне місце бодай на 2 тижні. Рішення є. Науковий ліцей Чурюмова запрошує до табору розумного відпочинку у власному пансіоні в Карпатах.
30 липня – 6 серпня
20 путівок
Для дітей віком 8-13 років
Зануртесь в гуцульську казку!
Тренінговий центр – це триповерхове дерев'яне приміщення з панорамними вікнами,
спроектоване за архітектурними традиціями Гуцульщини. Воно має ґанки, ґалерію та кімнату
з гуцульською піччю і фліпчартами. На території є зелений клас, криївка, дві сцени просто
неба над водоспадом з панорамою гір, зона гамаків.
На вас чекатимуть лабораторії просто неба, гірський шелест та пахощі, посиденьки з друзями біля ватри, майстер-класи від місцевих майстрів та наукові експедиції, що створюють особливу атмосферу, вільну від гаджетів та міського шуму!

Зелена школа – це безпека
 • Світло, тепло,
  інтернет
 • Генератор, джерела безперебійного живлення
 • Справжня
  гуцульська піч
 • WiFi,
  7 локації на свіжому повітрі

Ми створили простір для ВАС
Програма створена з великою любов'ю і апробована вже 11 років різними поколіннями сімей спільно з відомими українськими майстрами, режисерами, вченими, викладачами університетів і шкіл, стартаперами
 • Квантова фізика для чайників та англійська
 • Астрономічні спостереження
 • Штучний інтелект & Програмування
 • Стратегування під час гри в "Мафію"
 • Фізика музики
 • Мистецькі майстерні та розважальні ігри
 • Наукові експедиції в гори
 • Виготовлення музичних інструментів
 • Майстер-класи з сирних коників
 • Купання в гірській річці та водоспаді
 • Сезон ожини, малини та брусники
 • Антистресові руханки
"Якби мене запитали батьки, що потрібно вивчати програмування в школі чи фізику. Моя відповідь - фізику!"
"Якби мене запитали батьки, що потрібно вивчати програмування в школі чи фізику. Моя відповідь - фізику!" - так сказав декан факультету інформатики Могилянки.

На цій сесії ми розкажемо про квантові комп'ютери і що таке квантова фізика, це зрозуміють навіть діти 2 класу. Будемо моделювати, щоб дізнатися що відбувається зі звуком в різних режимах. Послухаємо як звучать планети та комета Чурюмова-Герасименко. Дізнаємось про звукові хвилі. Музика і фізика буде не просто у форматі лекцій, а у вигляді гри на різних гуцульських інструментах, ми познайомимось з унікальним майстром який виготовляє музичні інструменти, почуємо секрети їх виготовлення. Дізнаємось, як звучить українська пісня і яка фізика звуку української пісні – про це поговоримо зі знавцем Генадієм Мельником.
Послухаємо лекції з квантової фізики, яка буде більше для дітей старшого віку. Будемо вивчати основні терміни з фізики англійською мовою, для того, щоб наші школярі могли розуміти англомовні ролики з фізики. Фізика англійською мовою буде рівня для початківців.
Відновлюємося через творчість!
Вчимося, мислимо, живемо!

*Програма може формуватись під запит групи
Відпочивайте та надихайтеся!
У приміщенні Центру є 10 номерів-трансформерів для розміщення до 20 осіб із сучасними санвузлами (туалет, душ і екосантехнікою Hansgrohe). Інтер'єр оздоблено роботами відомих народних майстрів!

Страви – з екологічних продуктів, кава – у джезвах на живому вогні, чай – з гірських трав і ягід. Родзинкою є молочні ягідні коктейлі та космічне какао, домашня випічка. Учасники користуються авторським посудом українських гончарів.
Меню одного дня
Кава просто неба з гуцульськими сирами /для дорослих

Сніданок - млинці, варення, сметана, омлет , буряк із чорносливом

Обід - суп з фрикадельками, булгур, відбивна, грецький салат, хліб, узвар

Какао з молоком, фрукти, власна випічка

Вечеря - плов з печі, овочі на мангалі (перець, гриби, помідори, цибуля)

Карпатський чай на ватрі з смаколиками
Ціна за 7 ночей/8 днів – 13 800 грн
У вартість входить:
– проживання у комфортабельних номерах
– 5-разове харчування
– всі описані в програмі активності
– робота викладачів
– трансфер Коломия – табір – Коломия
– використання інвентарю та спортивного
– спорядження

Умови оплати:
аванс – 30%
залишок коштів – за 15 днів до початку зміни


* трансфер до Колимиї не входить у вартість
* діє система спеціальних цін за пакетом Корпоративної соціальної відповідальності Наукового ліцею Чурюмова (Харківська, Луганська, Донецька, Запорізька, Чернігівська, Сумська, Херсонська, Полтавська, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська області)

Ігри на свіжому повітрі, походи в гори, йога для дітей та дорослих
Дихальна гімнастика,
гімнастика Джекобсона
Проживання, 5-разове
еко-харчування
Відгуки
Ірина Литвин
мати учня 6 кл., січень 2022
Син вже тиждень у таборі... Жодного дзвінка - це хороший знак.) А ось те, що він за місяць стурбовано перепитує: "Я ж точно поїду в табір?" - це вже серйозна заявка на вийнятковість табору. Насправді, я дуже рада, що ми знайшли таку чудову школу з таким, не менш чудовим, фіз.-мат. табором. Для мене важливо, щоб середовище в якому дитина проводить більшу частину свого часу, було розвиваючим та підтримувало зацікавленість до процесу пізнання. Я дуже рада, що керівнику ліцею Ірині Ждановій, вдалось зібрати чудову команду запальних, професійних людей, що люблять свою роботу. Це просто щастя, коли бачиш живий інтерес до навчання у своєї дитини. Тут він отримує таких досвід, який не можливо знайти в межах загальноприйнятої школи. І це найбільш цінне! Це те, заради чого він з задоволенням біжить на заняття.
Хай щастить вам, Науковий Ліцей К. Чурюмова. І Дякую! )
Олена Фелонюк
мати учня 5, 6 кл.
Если вы ищите нереальный опыт для своего ребёнка, высокий уровень специалистов, которые умеют влюбить и заинтересовать предметом, название которого ты не всегда можешь повторить,))) то вам сюда. Наблюдая со стороны за методами преподавания, уважение со стороны преподавателей, здоровым диалогам, где каждый имеет право на свою точку зрения, с которой считаются, невольно проводишь параллель с высшими учебными заведениями запада и просто получаешь удовольствие от того, как на глазах растёт и развивается твой ребёнок. Понимая все сложности связанные с трудностями современного школьного образования, могу сказать, что для нас Лицей и физмат сессии в Космаче - это очевидный выбор, где ребенок получает разностороннее образование, основы культуры и культурности и уникальные курсы (например инжениринг, ракетостроение), собранные в одном месте
Алла Стащенко
Kryla Comunications
Дякую за атмосферу, за енергію, за затишок, за стиль, за знання, за красу місцини та душу домівки, так, не школи, а домівки. Бо тут душа відпочиває і ти відчуваєш себе як вдома. Тут неймовірні люди! Як місцеві, так і компанія.
Але головна подяка за цінності, за цей креатив, поєднання природи та унікальних знань!

Щастя та нових вершин!

З повагою та вдячністю,

12.01.2022
Шульга Сергій
12.01.2022
Приїхали до Зеленої школи у якості батьків, але з великим задоволенням брали участь у заняттях, коли згадалися наші захоплення, майже забуті, дізналися речей, які знали ще у свій час.
Буде ще про що думати, як розвинути отримані навички, що дочитати.
Дякуємо, що зацікавили багато у чому нашу дочку. І взагалі атмосфера неймовірна.
Шульга Інна
12.01.2022
Дуже щасливі перебуванню у МЗШ. Раді новим цікавим знайомствам, відкриттю своїх творчих сторін, теплому щирому спілкуванню та надзвичайно красивим краєвидам цього куточка України. Дякуємо і сподіваємося на нові зустрічі.
Наталія Оверчук
мама постійної учасниці табору
Як каже Софійка : " Це БОМБЕЗНО !!!" За ці лічені дні ви стали великою сім'єю, коли б без підтримки один одного не створилися б такі чарівні миті незабутніх Різдвяних канікул в Зеленій школі. Велика праця організаторів та викладачів, які весь час були і є з вами поруч і які рухали вас до яскравих зірочок, увінчалася неповторними творіннями кожного з вас, що і було засвідчено ось цим прекрасним пирогом з філігранним написом: " МЗШ Різдвяна сесія 2022". Все це дуже зворушливо, цікаво і так необхідно в наш техногенний час. Нехай вам щастить творити і надалі, зберігаючи в своїх серцях вогники ваших зірочок, запалених саме тут. З повагою та любов'ю мама учасниці ❤️💫
Календар подій
16 – 22 липня
Мистецький табір розумного відпочинку в Карпатах
Offline Карпати
30 липня – 6 серпня
Фізмат табір розумного відпочинку в Карпатах
Offline Карпати
6 – 13 серпня
РЕТРИТ в Карпатах
для дівчат віком 50 плюс-мінус
Offline Карпати
14 – 22 серпня
Фізмат табір розумного відпочинку в Карпатах
Offline Карпати
Залишайте заявку прямо зараз!